Universal Monsters x Teenage Mutant Ninja Turtles (Archie Comics) Casey as Phantom of the Opera

Kód: NECA54294
Členové klubu mají slevu
Značka: NECA
1 129 Kč 1 129 Kč / 1 ks
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Akční sběratelská figurka z crossoveru Universal Monsters a Teenage Mutant Ninja Turtles.  Casey Jones jako Fantom opery!

Detailní informace

Detailní popis produktu

neca-logo

Zažijte nečekaný děs a hrůzu v divadle, které patří Fantomu opery...nebo Casey Jonesovi z Želv Ninja?

Akční figurka z mimořádně zdařilé a oblíbené řady Universal Monsters x Teenage Mutant Ninja Turtles představuje Casey Jonese v roli Fantoma má vše: kostým klasického operního pěvce, masku skrývající zohyzděnou tvář a ... hokejky.

  • figurka je vysoká cca 18 cm
  • tělo je nastavitelné díky kloubovému mechanimu
  • součástí jsou výměnné hlavy, dlaně a další příslušenství

Doplňkové parametry

Kategorie: Akční figurky, Měřítko 1/10
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg
? Měřítko: 1/10
Výška: 18 cm a 30 cm
Materiál: Plast, textil

neca-logo

The National Entertainment Collectibles Association(NECA) je předním výrobcem licencovaných akčních figurek a merche. Už od zrodu své divize hraček se stala velmi vyhledávaným producentem figurek hororových a sci-fi postav: Michaela Myerse z Halloweenu, Jasona Voohreese z Pátku 13. nebo Freddyho Kruegera z Noční můry v Elm Street.

Postupem času se do portfolia zařadila licence Alien a Predator a právě predátoří licence patří mezi nejdéle kontinuálně vydávané řady mezi sběratelskými figurkami. NECA v současné době pojme zhruba 50+ licencí, které nadále rozvíjí.

NECA produkuje především figurky v měřítku 1/10, ale také 1/4, nebo širokou škálu merche (hrnky, pop figurky, papírenské zboží ad.)