🚚 Vyberte ze 7 dopravců a sítí výdejních míst v ČR a na Slovensku 🏪 Nabízíme osobní předání v Praze.

Predator

Predator_(franchise)_logo

Série Predator popisuje řadu smrtících střetů mezi lidstvem a nepřátelským mimozemským druhem Yautja lovící oběti jen pro trofeje. Příběhy se odehrávají převážně v současnosti 20. a 21. století. Tito tvorové, přitahováni horkem a konflikty, cestují na Zemi již po staletí, aby lovili především lidi: "nejnebezpečnější zvěř planety".

Ačkoli jsou Predátoři podle lidských měřítek brutální a krutí, jsou to disciplinovaní válečníci, kteří se řídí přísnými kodexy cti. Zaměřují se především na jedince, kteří se teoreticky mohou bránit, jako jsou vojáci, zločinci a strážci zákona.

Neubližují neozbrojeným civilistům, těhotným ženám, dětem ani osobám vyčerpaným, nebo nemocným. Na rozdíl od většiny filmových monster, jako je Xenomorf z filmů o Vetřelcích nebo stroje seslané z budoucnosti z filmů Terminátor, jsou Yautja schopni jak milosrdenství, tak rozumu, ačkoli v průběhu série jen zřídkakdy projeví obojí. Rasa Yautja, nebo alespoň její frakce, je také známa tím lidi unáší a loví je na planetách, které udržuje jako obory.

 

2 položek celkem
x pre01693tsb
Akce
344 Kč –13 %
297 Kč

Lovec trofejí. To je Predátor. Od roku 1987 patří mezi nejoblíbenější postavy sci-fi filmů a vy jej můžete mít na triku. Stylizované logo na bavlněném tričku je tu!

Kód: 9375/M
x hot912662 f
11 397 Kč

Predator se vrátil. Do doby, kdy jedinou zbraní lidí byly oštěpy a nože. Feral Predator z filmu Prey představuje Predatora jako figurku vysokou téměř 40 centimetrů  a v Hot Toys ji věnovali mimořádnou péči. 

Kód: HOT912662