TMNT: Turtles in Time Series 1 - Slash NECA

Kód: NECA54104-3
Členové klubu mají slevu
Značka: NECA
689 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Figurka Slash z příběhů Želvy Ninja od NECA.

Detailní informace

Detailní popis produktu

neca-logo

Arkádové hry byly v 90. letech velmi populární a známe stejně jako seriál Ninja Želvy. Ve hře TMNT se kromě čtyř hlavních postav ninja želv objevuje i Slash nebo Foot Soldier.

Figurka želvího mutanta Slashe je vysoká cca 18 cm, je vyrobená z plastového materiálu a dekor je ve stylu arkádových pixelových her. Kromě figurky Slashe dostáváte i příslušenství.

Doplňkové parametry

Kategorie: Populární tituly
Záruka: 2 roky
Materiál: Plast
Výška: 18 cm

neca-logo

The National Entertainment Collectibles Association(NECA) je předním výrobcem licencovaných akčních figurek a merche. Už od zrodu své divize hraček se stala velmi vyhledávaným producentem figurek hororových a sci-fi postav: Michaela Myerse z Halloweenu, Jasona Voohreese z Pátku 13. nebo Freddyho Kruegera z Noční můry v Elm Street.

Postupem času se do portfolia zařadila licence Alien a Predator a právě predátoří licence patří mezi nejdéle kontinuálně vydávané řady mezi sběratelskými figurkami. NECA v současné době pojme zhruba 50+ licencí, které nadále rozvíjí.

NECA produkuje především figurky v měřítku 1/10, ale také 1/4, nebo širokou škálu merche (hrnky, pop figurky, papírenské zboží ad.)