Od 13. do 19.07.2024 máme dovolenou a nebudeme vyřizovat objednávky. Své objednávky můžete zadávat bez omezení - věnovat se jim budeme po návratu.

The US Navy Fighter Weapons School Instructor F/A-18E Pilot – Captain Mitchell

Kód: MA80170
Členové klubu mají slevu
Značka: DiD
6 997 Kč 6 997 Kč / 1 ks
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Akční sběratelská figurka představující pilota stíhacího letounu F/A-18 v měřítku 1:6 z produkce studia DiD.

Detailní informace

Detailní popis produktu

did-logo-透明底-512x512-300x300

 

Piloti F/A-18E vynikají se svou nezlomnou vůlí a vynikajícími dovednostmi při plnění náročných úkolů a výzev při ochraně amerického národa.

Studio DID vám s přináší figurku kapitána Mitchella v měřítku 1:6, elitního pilota F/A-18E a instruktora The US Navy Fighter Weapons School. Figurka má vymodelovanou hlavu, která zobrazuje pohledný, vážný výraz s rozhodným a ostrým pohledem, který živě zachycuje vyrovnané chování pilota.

Na hlavě má přilbu stíhacího pilota, kterou zdobí nejen jeho charakteristické barevné označení, ale také exkluzivní brašna na leteckou přilbu. oblečen je do bílého trička a letecké kombinézy, přes kterou má oblečen anti-G oblek CSU-13B/P a integrovaný postroj a vestu pro přežití PCU78 lSurvival, na rukou má letecké rukavice GS/FRP-2 a na nohou černé vojenské boty z pravé kůže. Jeho oblečení je přesnou reprodukcí skutečné uniformy pilota letounu F/A-18E.

Kromě toho je vybaven charakteristickým příslušenstvím pilota F/A-18E, včetně kyslíkové masky MBU-23/P, kyslíkového regulátoru CRU-103 s pouzdrem na vestu pro přežití, svítilny 14027 Sidewinder Hp, vysílačky pro přežití PRC-149 a záchranné vesty LPU-33.

Součástí je také další nezbytná výbava pilota, jako jsou tmavé letecké sluneční brýle, hodinky a skládací nouzový nůž.

Figurku můžeme považovat také velmi pěkně zpracovanou filmovou inspiraci filmem Maverick s Tomem Cruisem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Akční figurky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.2 kg
? Předpokládaný termín dodání: 2. čtvrtletí 2024
? Měřítko: 1/6
Výška: 29 cm
Materiál: Plast, textil, kov
Položka byla vyprodána…