Od 13. do 19.07.2024 máme dovolenou a nebudeme vyřizovat objednávky. Své objednávky můžete zadávat bez omezení - věnovat se jim budeme po návratu.

Saw Body Knocker Bobble Figure Billy

Kód: NECA60613
Členové klubu mají slevu 2 + 1
Značka: NECA
479 Kč 479 Kč / 1 ks
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Akce 2+1 zdarma

Akce 2+1 platí pro zboží označené příznakem 2+1. V případě nákupu 3 kusů je nejlevnější z nich zdarma. Na jednu objednávku lze uplatnit až 3 akce 2+1.

Body Knocker, nebo-li kývací figurka Billyho z hororové série Saw od studia NECA se bude díky solárnímu pohonu kývat hodiny a hodiny a připomínat děsivou atmosféru šíleného zabijáka z vyvražďovačky Saw: Hra na zabití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

neca-logo

Děsivá loutka Billy z filmové série Saw tentokrát není na své oblíbené tříkolce, ale mírně levituje nad podstavcem s logem série a kýve se a kýve...

  • figurka je vyrobena z PVC 
  • Billy je v černém obleku s rudými prvky, přesně tak, jak ho známe z filmů SAW
  • pohon je na solární dobíjení, nepotřebujete tedy žádné baterky, aby se postavička rozkývala 
  • figurka Billy je balena do celoblisterového obalu

Doplňkové parametry

Kategorie: Akční figurky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg
Materiál: Plast
Výška: 16 cm

neca-logo

The National Entertainment Collectibles Association(NECA) je předním výrobcem licencovaných akčních figurek a merche. Už od zrodu své divize hraček se stala velmi vyhledávaným producentem figurek hororových a sci-fi postav: Michaela Myerse z Halloweenu, Jasona Voohreese z Pátku 13. nebo Freddyho Kruegera z Noční můry v Elm Street.

Postupem času se do portfolia zařadila licence Alien a Predator a právě predátoří licence patří mezi nejdéle kontinuálně vydávané řady mezi sběratelskými figurkami. NECA v současné době pojme zhruba 50+ licencí, které nadále rozvíjí.

NECA produkuje především figurky v měřítku 1/10, ale také 1/4, nebo širokou škálu merche (hrnky, pop figurky, papírenské zboží ad.)