Od 13. do 19.07.2024 máme dovolenou a nebudeme vyřizovat objednávky. Své objednávky můžete zadávat bez omezení - věnovat se jim budeme po návratu.

Pán Prstenů Lord of the Rings: Sam, Frodo, Pippin, Merry

Kód: IS129
Akce Členové klubu mají slevu
Značka: Iron Studios
12 676 Kč –10 % 11 409 Kč 2 852 Kč / 1 ks
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Čtyři originální sochy členů Společenstva Prstenu z filmové trilogie Petera Jacksona. Sošky jsou v měřítku 1:10 a pro fanouška knihy i filmů jde o zásadní sběratelskou skupinu. Všechny sošky jsou vyrobeny podle předlohy filmových postav.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ironstudioslogo

Sošky čtyř půlčíků, hrdých členů Společenství prstenu z filmové trilogie Pán Prstenů jsou v měřítku 1/10 a každá měří cca 12 cm. Sošky představují Froda, Sama, Pippina a Merryho:

Frodo Pytlík je hobit z Kraje ve Středozemi, nejznámější Tolkienův a ústřední hrdina při výpravě za Prstenem, při níž vzal takzvaný "One Ring", aby byl zničen v Hoře osudu v Mordoru. Froda adoptoval jeho strýc Bilbo, který mu odkázal Prsten s jasným poslestvím - zničit ho. Nejlepší přítel zahradníka Samwise Gamgee a hrdý skupiny známé jako Společenstvo prstenu. 

Sam Gamgee je nejlepším přítelem Froda a jeho věrný ochránce. Svou statečnost a věrnou oddanost příteli dokáže při jeho ochraně před Frodem samotným poté co ho počne uchvacovat síla Prstenu a zlý vliv Gluma.

Meriadoc "Smíšek" Brandybuck, jeden z bratranců a nejbližších přátel Froda Pytlíka, je považován za nejbystřejšího a nejinteligentnějšího z hobitů. Milovník lodí a poníků a pěstitel velkého zájmu o mapy Středozemě byl jedním z devíti spojenců a společníků skupiny známé jako Společenstvo prstenu. 

Peregrin Tûk, známý spíše jako Pipin, je jedním z nejmladších hobitů z Kraje, bratranec a přítel Merryho. Zvědavý a mnohdy také bláznivý, hravý a dětinský, ale vždy loajální a ochotný pomoci svým přátelům a především Frodovi, kterému slíbili věrnost a pomoc při zničení Prstenu.

  • každá soška je vysoká cca 12 cm
  • sošky jsou vyrobeny z polystonu a některé části mohou být z resinu, plastu, kovu, nebo textilu

lotr_iron

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sběratelské sochy, Měřítko 1/10
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2 kg
? Měřítko: 1/10
Výška: 12 cm
Materiál: Polystone

ironstudioslogo

Studio Iron Studios bylo založeno v roce 2012 v Brazílii a dnes patří mezi hlavní producenty sběratelských sošek v měřítku 1/10. Mezi hlavní licence patří Avengers, Lord of the Rings a Star Wars. 

Sochy jsou převážně vyráběny z polystoneového materiálu (kompozitního umělého kamene) a jsou ručně dokončovány. Sochy jsou obvykle produkovány ve standardní a deluxe verze. Na tvorbě sošek se podílejí slavní pop-artoví umělci např. Ivan Reis