Od 13. do 19.07.2024 máme dovolenou a nebudeme vyřizovat objednávky. Své objednávky můžete zadávat bez omezení - věnovat se jim budeme po návratu.

Marvel kasička Spider-Man (Metallic Version)

Kód: MNGM67963
Členové klubu mají slevu 2 + 1
619 Kč 619 Kč / 1 ks
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
Akce 2+1 zdarma

Akce 2+1 platí pro zboží označené příznakem 2+1. V případě nákupu 3 kusů je nejlevnější z nich zdarma. Na jednu objednávku lze uplatnit až 3 akce 2+1.

S touto kasičkou bude spoření radost! Spider-Man v typické póze je v metalických barvách a vypadá naprosto fantasticky. Výška kasičky je přibližně 20 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kasičky jsou populární pop-kulturní předměty, nebo také merch. Jde o skvělou možnost mít vystavenou pěknou bustu, sošku, nebo figurku a zároveň ji aktivně užívat jako pokladničku na drobné.

Spider-man od Monogram je vyrobený z PVC, je vysoký cca 20 cm. Jde o bustu zachycující Petera Parkera jako Spider-Mana do pasu v typické pozici s dlaní připravenou k vystřelení lepkavých vláken.

Kasička je velmi pěkně modelovaná a především je naprosto perfektně dokončena v metalických barvách. Otvor pro vhazování mincí je na temeni. Naspořené peníze vyjmete vespod.

Doplňkové parametry

Kategorie: Akce 2+1 zdarma
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg
Typ: Pokladnička
Výška: 20 cm
Materiál: PVC