London after Midnight: figurka Professor Edward C. Burke

Kód: NECA06150
2 + 1
Značka: NECA
1 097 Kč 1 097 Kč / 1 ks
Vyprodáno
Možnosti doručení
Akce 2+1 zdarma

Akce 2+1 platí pro zboží označené příznakem 2+1. V případě nákupu 3 kusů je nejlevnější z nich zdarma. Na jednu objednávku lze uplatnit až 3 akce 2+1.

Figurka z němého klasického hororu London After Mindnight od studia NECA:

  • sběratelská figurka profesora Burka
  • skvělé provedení doplněné o výměnné části

Detailní informace

Detailní popis produktu

neca-logo

Studio NECA pokračuje v produkci figurek z klasických hororových filmů. Tentokrát jde o postavu profesora Edwarda C.Burka z filmu London After Midnight z roku 1927.

Němý mysteriózní horor ve kterém herec Lon Chaney ztvárnil dvojroli profesora Burka a postavy Man in the Beaver Hat. Bohužel část filmu byla zničena a je nahrazena fotografiemi. Dramatický Lon Chaney všek zůstává i po sto letech ikonou klasického hororu...

  • figurka je vysoká cca 18 cm
  • tělo je nastavitelné do různých pozic díky kloubovému mechanismu
  • součástí jsou celkem 3 výměnné hlavy, sada výměnných dlaní a lucerna
  • balení obsahuje také klobouk a roztažený plášť

Doplňkové parametry

Kategorie: Akční figurky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg
? Měřítko: 1/10
Téma: Klasické horory
Výška: 18 cm
Materiál: Plast

neca-logo

The National Entertainment Collectibles Association(NECA) je předním výrobcem licencovaných akčních figurek a merche. Už od zrodu své divize hraček se stala velmi vyhledávaným producentem figurek hororových a sci-fi postav: Michaela Myerse z Halloweenu, Jasona Voohreese z Pátku 13. nebo Freddyho Kruegera z Noční můry v Elm Street.

Postupem času se do portfolia zařadila licence Alien a Predator a právě predátoří licence patří mezi nejdéle kontinuálně vydávané řady mezi sběratelskými figurkami. NECA v současné době pojme zhruba 50+ licencí, které nadále rozvíjí.

NECA produkuje především figurky v měřítku 1/10, ale také 1/4, nebo širokou škálu merche (hrnky, pop figurky, papírenské zboží ad.)