The Batman Movie Masterpiece: Batman

Kód: HOT910594
Členové klubu mají slevu
Značka: Hot Toys
9 363 Kč
Brzy naskladníme (1 ks)
Možnosti doručení

Akční figurka Batmana z nového filmu od Hot Toys.

Detailní informace

Detailní popis produktu

hot_toys-logo

Nový Batman je tu a s ním i nová akční figurka od Hot Toys. 

Figurka od Hot Toys je v měřítku 1:6, je vysoká cca 31 cm, skvěle a detailně zpracovaná z plastového materiálu s novým headsculptem Roberta Pattinsona. Figurka je vybavena velmi precizním kloubovým mechanismem těla a kostýmem, který odpovídá novému kostýmu Batmana.

Figurku můžete vystavit s maskou, nebo bez masky a maskovaná verze je navíc vybavena možností výměny spodní nemaskované partie obličeje s různými výrazy. V balení je rovněž sada výměnných dlaní, příslušenstvím a stojanem s logem nového Batmana. 

Batmobile ani Bat-pod nejsou součástí balení!

Doplňkové parametry

Kategorie: Novinky
Záruka: 2 roky

hot_toys-logo

Společnost Hot Toys je studiem produkujícím sběratelské akční figurky v tzv. high end provedení. Založena byla v roce 2000 a dnes patří k lídrům produkce licencovaných akčních figurek v měřítku 1/6.

Zpočátku vyráběly figurky vojáků amerických jednotek. Postupem času začali produkovat akční figurky filmových postav, proslavili je především figurky Predatorů. Postupem času začala společnost Hot Toys spolupracovat s americkým studiem Sideshow.

Poslední dekádu se Hot Toys specializují na licenci Marvelu Avengers a Disney Star Wars. Kromě figurek měřítka 1/6 Hot Toys produkuje také figurky v měřítku 1/4, diecast figurky s kovovými částmi a modely vozů (např. Batmobil, DeLorean).