Hot Toys Iron Man 2 Movie Masterpiece: Tony Stark (Mark V Suit Up Version)

Kód: HOT908410
Členové klubu mají slevu
Značka: Hot Toys
9 382 Kč
Předobjednávky ukončeny
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

hot_toys-logo

Po útoku Whiplashe na Tonyho Starka během jeho dovolené v Monaku přispěchala jeho věrná asistentka Pepper Potts s kufříkem ukrývajícho Mark V armor. 

Hot Toys slaví 600 figurku ze série Masterpiece a to právě touto akční figurkou. Tato Standard verze Iron Man Mark V Suit Up Version figurky umožňuje vystavení Tonyho jako závodníka F1 v kombinéze stáje Stark, tak oblíkajícího se do Mark V. Součástí figurky jsou výměnné dlaně, nastavitelné části brnění a podstavec. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Avengers
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

hot_toys-logo

Společnost Hot Toys je studiem produkujícím sběratelské akční figurky v tzv. high end provedení. Založena byla v roce 2000 a dnes patří k lídrům produkce licencovaných akčních figurek v měřítku 1/6.

Zpočátku vyráběly figurky vojáků amerických jednotek. Postupem času začali produkovat akční figurky filmových postav, proslavili je především figurky Predatorů. Postupem času začala společnost Hot Toys spolupracovat s americkým studiem Sideshow.

Poslední dekádu se Hot Toys specializují na licenci Marvelu Avengers a Disney Star Wars. Kromě figurek měřítka 1/6 Hot Toys produkuje také figurky v měřítku 1/4, diecast figurky s kovovými částmi a modely vozů (např. Batmobil, DeLorean).