Od 13. do 19.07.2024 máme dovolenou a nebudeme vyřizovat objednávky. Své objednávky můžete zadávat bez omezení - věnovat se jim budeme po návratu.

Elvira Mistress of the Dark figurka: Very Scary Xmas Elvira

Kód: NECA56081
Členové klubu mají slevu 2 + 1
Značka: NECA
1 797 Kč 1 797 Kč / 1 ks
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Akce 2+1 zdarma

Akce 2+1 platí pro zboží označené příznakem 2+1. V případě nákupu 3 kusů je nejlevnější z nich zdarma. Na jednu objednávku lze uplatnit až 3 akce 2+1.

Deluxe akční figurka Elviry ve speciální vánoční edici od studia NECA:

  • luxusní sběratelská verze figurky s množstvím příslušenství
  • figurka Elvíry je artikulovatelná a lze ji nastavit do různých pozic

Detailní informace

Detailní popis produktu

neca-logo

Ďábelsky rozkošná Cassandra Peterson hraje roli Elvíry už více než 40 let s grácií, humorem a jen trochou výstřednosti.

NECA představuje novou akční figurku s textilním vánočním kostýmem, výměnnou hlavou, upečenými perníčky, sklenkou Bloody Marry, seznamem s brkem a další figurkou postavy Creature Who Was Stirring s výměnnou rukou, mísou a vařečkou. 

  • výška figurky Elvíry je cca 20 cm
  • tělo je plastové
  • kostýmy jsou textilní

Doplňkové parametry

Kategorie: Akční figurky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.9 kg
Výška: 20 cm
Materiál: Plast, textil

neca-logo

The National Entertainment Collectibles Association(NECA) je předním výrobcem licencovaných akčních figurek a merche. Už od zrodu své divize hraček se stala velmi vyhledávaným producentem figurek hororových a sci-fi postav: Michaela Myerse z Halloweenu, Jasona Voohreese z Pátku 13. nebo Freddyho Kruegera z Noční můry v Elm Street.

Postupem času se do portfolia zařadila licence Alien a Predator a právě predátoří licence patří mezi nejdéle kontinuálně vydávané řady mezi sběratelskými figurkami. NECA v současné době pojme zhruba 50+ licencí, které nadále rozvíjí.

NECA produkuje především figurky v měřítku 1/10, ale také 1/4, nebo širokou škálu merche (hrnky, pop figurky, papírenské zboží ad.)