Dungeons & Dragons: figurka Strongheart (Ultimate edice)

Kód: NECA52278
Členové klubu mají slevu 2 + 1
Značka: NECA
1 097 Kč 1 097 Kč / 1 ks
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Akce 2+1 zdarma

Akce 2+1 platí pro zboží označené příznakem 2+1. V případě nákupu 3 kusů je nejlevnější z nich zdarma. Na jednu objednávku lze uplatnit až 3 akce 2+1.

NECA se inspirovala herními postavami ze hry Dungeons and Dragons a přináší postavu Strongheartha. Udělá vám radost nejen pěkným zpracováním, ale i množstvím příslušenství.

Detailní informace

Detailní popis produktu

neca-logo

Studio NECA představuje ve své nové sérii Dungeons and Dragons Stronghearth, rytíře neznajícího strach a obavy. Stronghearth věří ve vítězství dobra nad zlem:

  • figurka Stronghearth je vyrobena z plastového materiálu
  • výška figurky je cca 18 cm
  • tělo lze nastavit do různých pozic
  • součástí je štít a textilní plášť
  • v balení jsou také výměnné dlaně, meč, dýka a kladivo

Figurka Stronghearth z Dungeons and Dragons je dodávána v tzv. Ultimate balení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Akce 2+1 zdarma
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg
? Měřítko: 1/10
Série: Dungeons and Dragons
Materiál: Plast
Výška: 18 cm
Položka byla vyprodána…

neca-logo

The National Entertainment Collectibles Association(NECA) je předním výrobcem licencovaných akčních figurek a merche. Už od zrodu své divize hraček se stala velmi vyhledávaným producentem figurek hororových a sci-fi postav: Michaela Myerse z Halloweenu, Jasona Voohreese z Pátku 13. nebo Freddyho Kruegera z Noční můry v Elm Street.

Postupem času se do portfolia zařadila licence Alien a Predator a právě predátoří licence patří mezi nejdéle kontinuálně vydávané řady mezi sběratelskými figurkami. NECA v současné době pojme zhruba 50+ licencí, které nadále rozvíjí.

NECA produkuje především figurky v měřítku 1/10, ale také 1/4, nebo širokou škálu merche (hrnky, pop figurky, papírenské zboží ad.)