Batman The Dark Knight Rises: Batman

Kód: HOT907401
Členové klubu mají slevu
Značka: Hot Toys
8 322 Kč
Předobjednávky ukončeny
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Akční figurka Batmana z filmové trilogie The Dark Knight od Hot Toys v měřítku 1/6.

Detailní informace

Detailní popis produktu

hot_toys-logo

Pravděpodobně nejznámější postava DC Universa a komiksová postava Batman v nejlepším filmovém zpracování posledních dekád je ten od Christophera Nolana a jeho trilogie The Dark Knight.

Studio Hot Toys se vrací s verzí ze závěrečného dílu The Dark Knight Returns. Figurka je v měřítku 1/6, je vysoká cca 32 cm, je zpracována z plastového materiálu, tělo vybavené kloubovým mechanismem umožňujícím nastavení do různých pozic. Kostým je částečně z plastu a z textilními prvky. 

Figurka Batman je vybavena funkcí nastavení očí a LED funkcí. Figurka má výměnou hlavu a výměnné obličejové části. Součástí je rovněž příslušenství a stojan. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Batman, Měřítko 1/6
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.5 kg
? Měřítko: 1/6
Výška: 32 cm
Materiál: Plast, textil
Položka byla vyprodána…

hot_toys-logo

Společnost Hot Toys je studiem produkujícím sběratelské akční figurky v tzv. high end provedení. Založena byla v roce 2000 a dnes patří k lídrům produkce licencovaných akčních figurek v měřítku 1/6.

Zpočátku vyráběly figurky vojáků amerických jednotek. Postupem času začali produkovat akční figurky filmových postav, proslavili je především figurky Predatorů. Postupem času začala společnost Hot Toys spolupracovat s americkým studiem Sideshow.

Poslední dekádu se Hot Toys specializují na licenci Marvelu Avengers a Disney Star Wars. Kromě figurek měřítka 1/6 Hot Toys produkuje také figurky v měřítku 1/4, diecast figurky s kovovými částmi a modely vozů (např. Batmobil, DeLorean).