Back to the Future 3: model DeLorean Time Machine 72 cm "Hot Toys"

Kód: HOT913042
Členové klubu mají slevu
Značka: Hot Toys
22 475 Kč 22 475 Kč / 1 ks
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Model DeLoreanu ze třetího dílu trilogie Návrat do budoucnosti od Hot Toys. Předobjednejte si ten svůj! Model je v měřítku 1/6 a skvěle doplňuje vydané figurky z filmu Back to the Future III.

Detailní informace

Detailní popis produktu

hot_toys-logo

Tento DeLorean Time Machine v měřítku 1/6 je kompletně vyroben s mimořádným důrazem na detail a připomíná ikonický vzhled s kapotou a kolejnicovými koly.

Celé vozidlo měří 72 cm, je opatřeno jemnými efekty povětrnostních vlivů a obsahuje několik světelných LED diod na vnějším designu a ovládacích prvcích v interiéru, charakteristické křídlové dveře, velmi detailně zpracovaný box s kapotou s připevněnými pásy, reálně vypadající kabelové dráty napříč vnější konstrukcí, detailní ztvárnění teplotního zařízení, energetického reaktoru, motorové paluby stroje času a ovládacích prvků v kabině.

Dodává se s detailním příslušenstvím, jako je teplotní zařízení topeniště, budík a tažná tyč pro rekonstrukci scén. Poloha kol je nastavitelná pro jízdu v nerovném otevřeném terénu, také připojitelná kolejnicová kola jej přestaví na Rail DeLorean pro alternativní vystavení.

  • délka modelu je 72 cm
  • převážně je zpracovaný z plastového materiálů různé úpravy
  • části jsou podsvícené LED
  • figurky nejsou součástí, byly prodávány samostatně

Doplňkové parametry

Kategorie: Návrat do budoucnosti
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 11 kg
? Předpokládaný termín dodání: 2.čtvrtletí 2025
Délka: 72 cm
Materiál: Plast
Položka byla vyprodána…

hot_toys-logo

Společnost Hot Toys je studiem produkujícím sběratelské akční figurky v tzv. high end provedení. Založena byla v roce 2000 a dnes patří k lídrům produkce licencovaných akčních figurek v měřítku 1/6.

Zpočátku vyráběly figurky vojáků amerických jednotek. Postupem času začali produkovat akční figurky filmových postav, proslavili je především figurky Predatorů. Postupem času začala společnost Hot Toys spolupracovat s americkým studiem Sideshow.

Poslední dekádu se Hot Toys specializují na licenci Marvelu Avengers a Disney Star Wars. Kromě figurek měřítka 1/6 Hot Toys produkuje také figurky v měřítku 1/4, diecast figurky s kovovými částmi a modely vozů (např. Batmobil, DeLorean).