Od 13. do 19.07.2024 máme dovolenou a nebudeme vyřizovat objednávky. Své objednávky můžete zadávat bez omezení - věnovat se jim budeme po návratu.

Adolf Hitler 1889-1945 měřítko 1/12 Mini Reich Series

Kód: TG80001
Členové klubu mají slevu
Značka: DiD
3 495 Kč 3 495 Kč / 1 ks
Předobjednávky ukončeny
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Akční sběratelská figurka v měřítku 1/12 představující válečného zločince, německého kancléře Adolfa Hitlera.

Detailní informace

Detailní popis produktu

logo_3r

Německý nacistický politik rakouského původu, kancléř a diktátor Adolf Hitler rozpoutal ve 30.letech druhou světovou válku a holocaust. 

Tato sběratelská figurka představuje Hitlera v měřítku 1/12, výška figurky je cca 15 cm a tělo je vyrobené z plastového materiálu s hlavou s realistickým sculptem. 
Figurka je dodávána s textilní uniformou, s opaskem a dohodu a vyznamenáními. Nechybí ani typická německá brigadýrka. Doplňkem je sloup s říšskou orlicí a vlajkou se svastikou. 

Upozornění

Akční figurka pro sběratele a historiky

Akční figurka je určena pro sběratele, historiky nebo pro vzdělávací účely. Není určena k propagaci nacismu či jiných zvrácených ideologií, které porušují lidská práva. Tento produkt je ideální pro ty, kteří se zajímají o historii a chtějí si do své sbírky přidat autentický a detailně zpracovaný kousek. Figurka je pečlivě vyrobena s důrazem na každý detail a přesnost podle historických vzorů. Svět Komiksu se distancuje od zneužití sběratelského produktu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Akční figurky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.2 kg
? Předpokládaný termín dodání: 3. čtvrtletí 2024
? Měřítko: 1/6
Výška: 15 cm
Materiál: Plast, textil
Položka byla vyprodána…