Zack Snyder's Justice League Museum Masterline Diorama Bat-Tank Deluxe Version

Kód: P1SMMJL-11DX
Členové klubu mají slevu
70 600 Kč 70 600 Kč / 1 ks
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Bat-Tank Deluxe Version Museum Masterline z režisérského sestřihu filmu Justice League.

Detailní informace

Detailní popis produktu

"Je mi jedno, s kolika démony bojoval a v jakých peklech. Nikdy nebojoval s námi. Ne s námi sjednocenými." - Batman

Studio Prime 1 vám s hrdostí představuje jednu z nejúžasnějších věcí, které se objevily ve filmu Zacka Snydera Liga spravedlnosti: model Bat-Tanku Deluxe.

Tato verze tanku Bat-Tank s jasnými liniemi tvarů převzatými přímo z grafického románu Franka Millera Návrat temného rytíře. Není náhodou, že si Zack Snyder ve svém pojetí detektiva Temného rytíře z tohoto přelomového příběhu mnohé vypůjčil. Ve filmu Zacka Snydera Liga spravedlnosti je však tento Bat-Tank mnohem, mnohem větší než taktický leviatan, kterým je inspirován.

S výškou 36 cm palce je na Bat-Tank Masterline od Prime 1 Studio v muzeální kvalitě provedení opravdu impozantní pohled. S Batmanem a několika členy Mutant Gangu teprve vynikne, jak masivní má tahle věc být.

Tato socha je vybavena LED osvětlením zvýrazňujícím dechberoucí detaily. Sochařský tým studoval film a referenční model, jak jen to bylo fyzicky možné, aby jej mohl replikovat v ohromujícím provedení! A tým malířů si prošel mnoha bezesnými nocemi, aby vymyslel dokonalou černou barvu, dokonalou povrchovou úpravu a dokonalé zpracování. To vše jen proto, aby netopýrem inspirované mechanické monstrum vypadalo co nejreálněji.

Bat-Tank a Batman stojící na jeho vrcholu vypadá jako vytažený přímo z filmu. Samotný Bat-Tank je usazený na kusu cesty poseté sutinami, zatímco opodál sedí zajatí výtržníci z Mutant Gangu. 

Jedno je jisté. Žádný Batcave nebude kompletní bez této neuvěřitelné sochy: Bat-Tank Deluxe Version Museum Masterline! Předobjednejte si ji a doplňte svou sbírku sošek z filmu Zack Snyder's Justice League ještě dnes!

Doplňkové parametry

Kategorie: Batman
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 41 kg
? Předpokládaný termín dodání: 1. čtvrtletí 2024
? Limitovaná edice: Ano
Téma: Justice League
Výška: 36 cm
Další rozměry: 36 x 71 x 72 cm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: