Venom: Let There Be Carnage Movie Masterpiece: Venom Hot Toys

Kód: HOT909871
Členové klubu mají slevu
Značka: Hot Toys
12 599 Kč
Předprodej
Možnosti doručení

Akční figurka Venom z filmu Venom: Let´s there be a Carnage.

Detailní informace

Detailní popis produktu

hot_toys-logo

Po více než roce kdy se investigativní žurnalista Eddie Brock musel smířit se svérázným hostem ve svém těle přichází pokračování ve kterém se Eddie potkává s kriminálníkem Cletusem Kasadym. Ten ve svém těle skrývá také nezvaného hosta....Carnage.

Studio Hot Toys představuje novou akční figurku Venom z filmu Venom: Let´s there be Carnage v měřítku 1/6. Figurka je vysoká cca 38 cm, tělo je pokryté gumovou kůží skrývající kloubový mechanismus a součástí jsou dvě hlavy: klasická Venomova a také venomizovaného Eddieho. Dále jsou součástí chapadla, výměnné jazyky, výměnné pařáty a dlaně a samozřejmě podstavec. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Venom
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.3 kg
? Předpokládaný termín dodání: 2. čtvrtletí 2023
? Měřítko: 1/6
Výška: 38 cm
Materiál: Plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

hot_toys-logo

Společnost Hot Toys je studiem produkujícím sběratelské akční figurky v tzv. high end provedení. Založena byla v roce 2000 a dnes patří k lídrům produkce licencovaných akčních figurek v měřítku 1/6.

Zpočátku vyráběly figurky vojáků amerických jednotek. Postupem času začali produkovat akční figurky filmových postav, proslavili je především figurky Predatorů. Postupem času začala společnost Hot Toys spolupracovat s americkým studiem Sideshow.

Poslední dekádu se Hot Toys specializují na licenci Marvelu Avengers a Disney Star Wars. Kromě figurek měřítka 1/6 Hot Toys produkuje také figurky v měřítku 1/4, diecast figurky s kovovými částmi a modely vozů (např. Batmobil, DeLorean).