The Falcon and The Winter Soldier: Captain America

Kód: HOT908266
Členové klubu mají slevu
Značka: Hot Toys
10 095 Kč
Předprodej ukončen
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Akční figurka ze seriálu The Falcon and The Winter Soldier od Hot Toys. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

hot_toys-logo

Akční figurka postava Captain America z nového seriálu podle marvelovské předlohy The Falcon and The Winter Soldier od studia Hot Toys je v měřítku 1/6. Figurka je vysoká cca 30 cm.

Tělo je vybavené kloubovým mechanismem a je vyrobené z plastu. Hlava je modelována podle Anthony Mackieho, představitele role nového Captain America. Kostým je textilní, součástí jsou výměnné dlaně a zbraně. Křídla lze rozevřít.

Doplňkové parametry

Kategorie: Novinky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.5 kg
? Předpokládaný termín dodání: 3.čtvrtletí 2023
? Měřítko: 1/6
Výška: 30 cm
Materiál: Plast, textil
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

hot_toys-logo

Společnost Hot Toys je studiem produkujícím sběratelské akční figurky v tzv. high end provedení. Založena byla v roce 2000 a dnes patří k lídrům produkce licencovaných akčních figurek v měřítku 1/6.

Zpočátku vyráběly figurky vojáků amerických jednotek. Postupem času začali produkovat akční figurky filmových postav, proslavili je především figurky Predatorů. Postupem času začala společnost Hot Toys spolupracovat s americkým studiem Sideshow.

Poslední dekádu se Hot Toys specializují na licenci Marvelu Avengers a Disney Star Wars. Kromě figurek měřítka 1/6 Hot Toys produkuje také figurky v měřítku 1/4, diecast figurky s kovovými částmi a modely vozů (např. Batmobil, DeLorean).