Star Wars The Mandalorian: Kuiil & Blurrg (Hot Toys)

Kód: HOT908593
Členové klubu mají slevu
Značka: Hot Toys
14 997 Kč
Předprodej
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

hot_toys-logo

Studio Hot Toys představuje akční figurku Kuiil ze seriálu The Mandalorian v měřítku 1/6. Výška figurky je cca 25 cm. Tělo je vybaveno kloubovým mechanismem a lze jej artikulovat do různých pozic. 

Kostým vč. šátku je textilní, součástí jsou výměnné dlaně, zbraň, uspávací šipka a stojan s dioramatickým podstavcem. 

Tato verze obsahuje navíc i Blurrga - domestikované mimozemské zvíře sloužící jako dopravní prostředek. Blurrg je vysoký cca 37 cm a vysoký 60 cm. Blurrg je velmi pěkně zpracovaný podle předlohy, lze pohybovat jeho předními končetinami a soušástí i sedlo.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hvězdné války
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 4 kg
? Předpokládaný termín dodání: 2.čtvrtletí 2023
? Měřítko: 1/64
Téma: The Mandalorian
Materiál: Plast, textil

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

hot_toys-logo

Společnost Hot Toys je studiem produkujícím sběratelské akční figurky v tzv. high end provedení. Založena byla v roce 2000 a dnes patří k lídrům produkce licencovaných akčních figurek v měřítku 1/6.

Zpočátku vyráběly figurky vojáků amerických jednotek. Postupem času začali produkovat akční figurky filmových postav, proslavili je především figurky Predatorů. Postupem času začala společnost Hot Toys spolupracovat s americkým studiem Sideshow.

Poslední dekádu se Hot Toys specializují na licenci Marvelu Avengers a Disney Star Wars. Kromě figurek měřítka 1/6 Hot Toys produkuje také figurky v měřítku 1/4, diecast figurky s kovovými částmi a modely vozů (např. Batmobil, DeLorean).