Star Wars The Mandalorian: Koska Reeves "Hot Toys"

Kód: HOT908861
Členové klubu mají slevu
Značka: Hot Toys
7 648 Kč
Předprodej
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

hot_toys-logo

Další z postav seriálu studia Disney+ The Mandalorian, kterou představuje studio Hot Toys je členka Clan Kryze Koska Reeves, která spolu s Axe Koska a Bo-Katan tvoří nerozlučnou trojici bojovníků proti Din Djarin.

Figurka je vysoká cca 30 cm, je v měřítku 1/6 a je skvěle zpracována podle seriálové předlohy. Části kostýmu jsou textilní, brnění je s used look designem a nechybí ani jet pack s efekty a efekt plamenometu. Součástí jsou výměnné dlaně, blaster a stojan s pozadím.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hvězdné války
Záruka: 2 roky
? Předpokládaný termín dodání: 3. čtvrtletí 2023
? Měřítko: 1/6
Výška: 28 cm
Materiál: Plast, textil

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

hot_toys-logo

Společnost Hot Toys je studiem produkujícím sběratelské akční figurky v tzv. high end provedení. Založena byla v roce 2000 a dnes patří k lídrům produkce licencovaných akčních figurek v měřítku 1/6.

Zpočátku vyráběly figurky vojáků amerických jednotek. Postupem času začali produkovat akční figurky filmových postav, proslavili je především figurky Predatorů. Postupem času začala společnost Hot Toys spolupracovat s americkým studiem Sideshow.

Poslední dekádu se Hot Toys specializují na licenci Marvelu Avengers a Disney Star Wars. Kromě figurek měřítka 1/6 Hot Toys produkuje také figurky v měřítku 1/4, diecast figurky s kovovými částmi a modely vozů (např. Batmobil, DeLorean).