Star Wars The Clone Wars Clone Trooper Jesse Hot Toys

Kód: HOT909745
Členové klubu mají slevu
Značka: Hot Toys
8 261 Kč
Předprodej
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

hot_toys-logo

Sběratelská akční figurka Clone Trooper Jesse je v měřítku 1/6, výška figurky od studia Hot Toys je cca 30 cm. Figurka je z animované a velmi populární série The Clone Wars.

Figurka je skvěle zpracovaná, tělo je nastavitelné do různých pozic díky kloubovému mechanismu. Kromě detailně zpracované hlavy s podobou představitele Clone Troopera a hlavy s helmou jsou součástí celkem 2 různé blastery, výměnné dlaně, dva holografické efekty a stojan.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hvězdné války
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.5 kg
? Předpokládaný termín dodání: 1.čtvrtletí 2023

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

hot_toys-logo

Společnost Hot Toys je studiem produkujícím sběratelské akční figurky v tzv. high end provedení. Založena byla v roce 2000 a dnes patří k lídrům produkce licencovaných akčních figurek v měřítku 1/6.

Zpočátku vyráběly figurky vojáků amerických jednotek. Postupem času začali produkovat akční figurky filmových postav, proslavili je především figurky Predatorů. Postupem času začala společnost Hot Toys spolupracovat s americkým studiem Sideshow.

Poslední dekádu se Hot Toys specializují na licenci Marvelu Avengers a Disney Star Wars. Kromě figurek měřítka 1/6 Hot Toys produkuje také figurky v měřítku 1/4, diecast figurky s kovovými částmi a modely vozů (např. Batmobil, DeLorean).