Mythic Legions: All Stars Boreus

Kód: FHTD-BOREUS
Novinka Členové klubu mají slevu
2 179 Kč 2 179 Kč / 1 ks
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Figurka mytického koně ze série Mythic Legions.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mohutní koně, kteří se vyskytují v divočině Xylernie, v sobě spojují prapůvodní sílu nezkrotných zvířat s hlubokou inteligencí pramenící z magie Fae, která je obklopuje.

Tato hrdá zvířata se sice odmítají nechat zkrotit, ale je známo, že ochotně nabízejí svou pomoc členům Xylonské skupiny, kteří potřebují jejich rychlost a sílu. Legenda praví, že největší z těchto divokých koní, šedý hřebec známý jako Boreus, se zjevuje jen těm nejušlechtilejším válečníkům, a to jen v případě nejvyšší nouze.

Boreus prý disponuje chaotickou silou zimní bouře, která je nějakým způsobem obsažena ve zvířecím těle, a žene se vpřed jako mrazivý severní vítr, jež kosí všechny nepřátele, kteří se odváží ohrozit ty, kdo jsou pod jeho ochranou.

Mythic Legions je rozsáhlý fantasy svět akčních figurek vytvořený oceňovaným studiem Four Horsemen Studios. Všechny figurky jsou artikulovatelné a lze je nastavit do různých pozic. Figurka je zabalena ve sběratelsky přívětivém blistru s detaily a doplňky specifickými pro danou postavu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Akční figurky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.1 kg
Téma: Mythic Legion
Výška: 15 cm
Materiál: Plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: