Hot Toys What If...? Action Figure 1/6 Captain Carter

Kód: HOT909166
Členové klubu mají slevu
Značka: Hot Toys
6 995 Kč
Předprodej
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

hot_toys-logo

Co kdyby...se prvním Avengerem stala kapitánka Carterová, která získala mimořádné schopnosti. Akční figurka je v měřítku 1/6, je vysoká cca 29 cm a je vybavena sofistikovaným kloubním mechanismem umožňujícím nastavení do různých pozic. 

Figurka vzhledem odpovídá seriálu What If...? z produkce studia Marvel. Kostým je textilní, součástí jsou náhradní dlaně, meč, pistole, stojan a štít s vlajkou Union Jack.

Doplňkové parametry

Kategorie: Akční figurky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.2 kg
? Předpokládaný termín dodání: 2.čtvrtletí 2023
Materiál: Plast, textil

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

hot_toys-logo

Společnost Hot Toys je studiem produkujícím sběratelské akční figurky v tzv. high end provedení. Založena byla v roce 2000 a dnes patří k lídrům produkce licencovaných akčních figurek v měřítku 1/6.

Zpočátku vyráběly figurky vojáků amerických jednotek. Postupem času začali produkovat akční figurky filmových postav, proslavili je především figurky Predatorů. Postupem času začala společnost Hot Toys spolupracovat s americkým studiem Sideshow.

Poslední dekádu se Hot Toys specializují na licenci Marvelu Avengers a Disney Star Wars. Kromě figurek měřítka 1/6 Hot Toys produkuje také figurky v měřítku 1/4, diecast figurky s kovovými částmi a modely vozů (např. Batmobil, DeLorean).