style>
Pozor! Do vánoc je úložní doba na Zásilkovnách jen 5 dnů!

Hot Toys Star Wars The Mandalorian: The Mandalorian & Blurrg

Kód: HOT908287
Členové klubu mají slevu
Značka: Hot Toys
15 903 Kč
Předprodej
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hot Toys logo

Blurggové jsou klidná a silná zviřata, které ostatní tvorové Galaxie využívají pro přepravu. Hot Toys a Sideshow ve spolupráci představují novou akční figurku Blurgga v měřítku 1/6 jak byl k vidění na planetě Arvala-7.

Figurka Blurgg je vysoká cca 37 cm (43 cm vč. podstavce) a dlouhá 60 cm. Přední končetiny jsou nastavitelné, součástí je sdelo a podstavec ve tvaru skály. 

Figurka Mandalorian je pečlivě zpracována vč. částí brnění, které je přiměřeno patinováno. Součástí jsou výměnné dlaně a zbraně. Části kostýmu jsou textilní. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hvězdné války
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

hot_toys-logo

Společnost Hot Toys je studiem produkujícím sběratelské akční figurky v tzv. high end provedení. Založena byla v roce 2000 a dnes patří k lídrům produkce licencovaných akčních figurek v měřítku 1/6.

Zpočátku vyráběly figurky vojáků amerických jednotek. Postupem času začali produkovat akční figurky filmových postav, proslavili je především figurky Predatorů. Postupem času začala společnost Hot Toys spolupracovat s americkým studiem Sideshow.

Poslední dekádu se Hot Toys specializují na licenci Marvelu Avengers a Disney Star Wars. Kromě figurek měřítka 1/6 Hot Toys produkuje také figurky v měřítku 1/4, diecast figurky s kovovými částmi a modely vozů (např. Batmobil, DeLorean).