Hot Toys Star Wars Episode VI: Scout Trooper & Speeder Bike

Kód: HOT908855
Členové klubu mají slevu
Značka: Hot Toys
14 768 Kč
Předprodej (1 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hot Toys logo

Imperial Scout Troopers jsou vojáci Impéria s menším obrněním, které jim umožňuje volnější pohyb např.na Speeder Biku. 

Studio Hot Toys představuje novou akční figurku Scout Trooper & Speeder Bike v měřítku 1/6. Figurka je vysoká cca 30 cm, je doplněna o model Speeder Bike na který je možné Scout Troopera posadit. Figurka je vybavena kloubovým mechanismem, který jí umožňuje nastavení do destítek poloh. 

Speeder Bike je skvěle zpracovaná podle filmové předlohy (Star Wars Episode VI) a je vybavený stojanem. Součástí kostýmu figurky jsou textilní části. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hvězdné války
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

hot_toys-logo

Společnost Hot Toys je studiem produkujícím sběratelské akční figurky v tzv. high end provedení. Založena byla v roce 2000 a dnes patří k lídrům produkce licencovaných akčních figurek v měřítku 1/6.

Zpočátku vyráběly figurky vojáků amerických jednotek. Postupem času začali produkovat akční figurky filmových postav, proslavili je především figurky Predatorů. Postupem času začala společnost Hot Toys spolupracovat s americkým studiem Sideshow.

Poslední dekádu se Hot Toys specializují na licenci Marvelu Avengers a Disney Star Wars. Kromě figurek měřítka 1/6 Hot Toys produkuje také figurky v měřítku 1/4, diecast figurky s kovovými částmi a modely vozů (např. Batmobil, DeLorean).