Hot Toys Iron Man 2 Movie Masterpiece Series Diecast: Iron Man Mark V

Kód: HOT907514
Členové klubu mají slevu
Značka: Hot Toys
10 299 Kč
Předprodej (2 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hot Toys logo

Hot Toys ve spolupráci se Sideshow představují reedici figurky Iron Man Mark V Diecast Version. 

Iron Man je vysoký 32 cm, je zpracován nejen z plastového, ale především z kovového materiálu. Figurka je v měřítku 1/6, tělo je nastavitelné do různých pozic díky kloubovému mechanismu a vybavena LED podsvícením částí. 

Části brnění jsou odklápěcí (různé letky apod.), barevný dekor je mimořádně pěkně zpracovaný. Součástí je nejen hlava v helmě, ale i hlava Tonyho Starka s podobou herce Roberta Downeyho Jr. V balení najdete také výměnné dlaně, kufřík, stojan a další příslušenství. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Avengers
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

hot_toys-logo

Společnost Hot Toys je studiem produkujícím sběratelské akční figurky v tzv. high end provedení. Založena byla v roce 2000 a dnes patří k lídrům produkce licencovaných akčních figurek v měřítku 1/6.

Zpočátku vyráběly figurky vojáků amerických jednotek. Postupem času začali produkovat akční figurky filmových postav, proslavili je především figurky Predatorů. Postupem času začala společnost Hot Toys spolupracovat s americkým studiem Sideshow.

Poslední dekádu se Hot Toys specializují na licenci Marvelu Avengers a Disney Star Wars. Kromě figurek měřítka 1/6 Hot Toys produkuje také figurky v měřítku 1/4, diecast figurky s kovovými částmi a modely vozů (např. Batmobil, DeLorean).