style>
Pozor! Do vánoc je úložní doba na Zásilkovnách jen 5 dnů!

Hot Toys Cyberpunk 2077 Video Game Masterpiece: Johnny Silverhand

Kód: HOT907403
Členové klubu mají slevu
Značka: Hot Toys
7 798 Kč
Předprodej
Možnosti doručení

Akční figurka Johnny Silverhand od Hot Toys.

Detailní informace

Detailní popis produktu

hot_toys-logo

Akční figurka Johnny Silverhand představuje jednu z ústředních postav hry Cyberpunk 2077. Figurka je v měřítku 1:6, vysoká je cca 31 cm a je dokonale zpracována z plastového materiálu. Hlava je modelována podle předlohy Johnnyho Silverhanda s podobou Keanu Reevese.

Části figurky (kostým) jsou z textilu. Tělo je vybaveno kloubovým mechanismem, který umožňuje nastavení do různých pozic. Součástí výbavy figurky je Johnnyho taška, kytara, pistole, sluneční brýle, lahev alkoholu a výměnné dlaně. Nechybí ani podstavec.

Doplňkové parametry

Kategorie: Akční figurky
Záruka: 2 roky
? Předpokládaný termín dodání: 1.čtvrtletí 2023
Materiál: Kov, plast, papír ad.
Výška: 30 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

hot_toys-logo

Společnost Hot Toys je studiem produkujícím sběratelské akční figurky v tzv. high end provedení. Založena byla v roce 2000 a dnes patří k lídrům produkce licencovaných akčních figurek v měřítku 1/6.

Zpočátku vyráběly figurky vojáků amerických jednotek. Postupem času začali produkovat akční figurky filmových postav, proslavili je především figurky Predatorů. Postupem času začala společnost Hot Toys spolupracovat s americkým studiem Sideshow.

Poslední dekádu se Hot Toys specializují na licenci Marvelu Avengers a Disney Star Wars. Kromě figurek měřítka 1/6 Hot Toys produkuje také figurky v měřítku 1/4, diecast figurky s kovovými částmi a modely vozů (např. Batmobil, DeLorean).