Hot Toys Black Widow Movie Masterpiece: Taskmaster

Kód: HOT906798
Členové klubu mají slevu
Značka: Hot Toys
6 762 Kč
Předprodej
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

hot_toys-logo

Nová akční figurka Taskmaster z filmu Black Widow z roku 2021 od studia Hot Toys. Figurka je vysoká cca 30 cm, tělo je nastavitelné do desítek pozic díky kloubovému mechanismu. 

Figurka je vybavena ochrannými pláty a částmi kostýmu z textilu. Pod kápí se skrývá maskovaná tvář. Ve výbavě figurky najdeme luk s šípy, štít, bojovou tyč a výměnné dlaně. Nechybí aní podstavec. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Akční figurky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

hot_toys-logo

Společnost Hot Toys je studiem produkujícím sběratelské akční figurky v tzv. high end provedení. Založena byla v roce 2000 a dnes patří k lídrům produkce licencovaných akčních figurek v měřítku 1/6.

Zpočátku vyráběly figurky vojáků amerických jednotek. Postupem času začali produkovat akční figurky filmových postav, proslavili je především figurky Predatorů. Postupem času začala společnost Hot Toys spolupracovat s americkým studiem Sideshow.

Poslední dekádu se Hot Toys specializují na licenci Marvelu Avengers a Disney Star Wars. Kromě figurek měřítka 1/6 Hot Toys produkuje také figurky v měřítku 1/4, diecast figurky s kovovými částmi a modely vozů (např. Batmobil, DeLorean).