Hot Toys Black Widow Movie Masterpiece: Black Widow Snow Suit Version

Kód: HOT906797
Členové klubu mají slevu
Značka: Hot Toys
7 059 Kč
Předprodej
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hot Toys

Nová akční figurka Black Widow Snow Suit z filmu Black Widow z roku 2021 od studia Hot Toys. Figurka je vysoká cca 28 cm, tělo je nastavitelné do desítek pozic díky kloubovému mechanismu. 

Figurka je vybavena nově modelovanou hlavou Scarlett Johannson jako Natashy Romanoff alias Black Widow. Kostým je bílý (Snow Suit), je převážně textilní a součástí jsou výměnné dlaně, holster, pistole, speciální zbraně, bodáky a další. Nechybí ani podstavec.

Doplňkové parametry

Kategorie: Akční figurky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

hot_toys-logo

Společnost Hot Toys je studiem produkujícím sběratelské akční figurky v tzv. high end provedení. Založena byla v roce 2000 a dnes patří k lídrům produkce licencovaných akčních figurek v měřítku 1/6.

Zpočátku vyráběly figurky vojáků amerických jednotek. Postupem času začali produkovat akční figurky filmových postav, proslavili je především figurky Predatorů. Postupem času začala společnost Hot Toys spolupracovat s americkým studiem Sideshow.

Poslední dekádu se Hot Toys specializují na licenci Marvelu Avengers a Disney Star Wars. Kromě figurek měřítka 1/6 Hot Toys produkuje také figurky v měřítku 1/4, diecast figurky s kovovými částmi a modely vozů (např. Batmobil, DeLorean).