Hot Toys Batman Forever Movie Masterpiece Action Figure 1/6 Robin

Kód: HOT904951
Členové klubu mají slevu
Značka: Hot Toys
6 895 Kč
Předprodej
Možnosti doručení

Akční figurka Robina z filmu Batman Forever od Hot Toys. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

hot_toys-logo

Stejně jako Bruce Wayne byl i Dick Grayson svědkem vraždy svých rodičů a přísahal odplatu vrahům... Pod ochrannými křídli Batmana vychladla jeho touha po pomstě a stal se věrným parťákem a spolubojovníkem proti zločinu v Gotham City.

Akční figurka Robina z filmu Joela Schumachera Batman Forever přichází sběratelská akční figurka v měřítku 1:6. Figurka je vysoká cca 30 cm, je zpracována z plastového materiálu a je doplněna výměnnými dlaněmi a podstavcem. 

Kostým Robina je v metalické typicky červeno-zelené barvě, plášť je textilní, černý s koženým dekorem. Hlava je modelována podle představitele role Chrise O´Donella.

Doplňkové parametry

Kategorie: Akční figurky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.5 kg
? Předpokládaný termín dodání: 1.čtvrtletí 2023
Materiál: Plast, textil

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

hot_toys-logo

Společnost Hot Toys je studiem produkujícím sběratelské akční figurky v tzv. high end provedení. Založena byla v roce 2000 a dnes patří k lídrům produkce licencovaných akčních figurek v měřítku 1/6.

Zpočátku vyráběly figurky vojáků amerických jednotek. Postupem času začali produkovat akční figurky filmových postav, proslavili je především figurky Predatorů. Postupem času začala společnost Hot Toys spolupracovat s americkým studiem Sideshow.

Poslední dekádu se Hot Toys specializují na licenci Marvelu Avengers a Disney Star Wars. Kromě figurek měřítka 1/6 Hot Toys produkuje také figurky v měřítku 1/4, diecast figurky s kovovými částmi a modely vozů (např. Batmobil, DeLorean).