Hot Toys Avengers: Endgame Concept Art Series: Iron Strange

Kód: HOT908905
Členové klubu mají slevu
Značka: Hot Toys
12 787 Kč
Předprodej
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

hot_toys-logo

Figurka Avengers: Endgame Concept Art Series: Iron Strange

Koncept pro film Avengers: Endgame představuje mystického mistra (nejen) bojových umění Doctora Strange v brnění Iron Mana. Studio Hot Toys představuje skutečnou lahůdku pro sběratele a velké fanoušky filmové série Avengers.

Figurka je v měřítku 1/6, je tedy vysoká cca 32 cm a je detailně zpracována z plastového materiálu. Hlava Doctora Strange s podobou Benedicta Cumberbatche je pečlivě modelována. Součástí jsou výměnné dlaně. Na hrudi je svítící Eye of Agamotto, dále jsou součástí mystické efekty a dynamický podstavec. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Akční figurky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

hot_toys-logo

Společnost Hot Toys je studiem produkujícím sběratelské akční figurky v tzv. high end provedení. Založena byla v roce 2000 a dnes patří k lídrům produkce licencovaných akčních figurek v měřítku 1/6.

Zpočátku vyráběly figurky vojáků amerických jednotek. Postupem času začali produkovat akční figurky filmových postav, proslavili je především figurky Predatorů. Postupem času začala společnost Hot Toys spolupracovat s americkým studiem Sideshow.

Poslední dekádu se Hot Toys specializují na licenci Marvelu Avengers a Disney Star Wars. Kromě figurek měřítka 1/6 Hot Toys produkuje také figurky v měřítku 1/4, diecast figurky s kovovými částmi a modely vozů (např. Batmobil, DeLorean).