Eternals Movie Masterpiece: Thena "Hot Toys"

Kód: HOT909955
Členové klubu mají slevu
Značka: Hot Toys
8 057 Kč 8 057 Kč / 1 ks
Předprodej
Možnosti doručení

Akční sběratelská figurka Theny od Hot Toys.

Detailní informace

Detailní popis produktu

hot_toys-logo

Thena je jednou ze skupiny nesmrtelných bytostí, které se objevují ve filmu Eternal. Studia Hot Toys a Sideshow představují novou akční figurku v měřítku 1/6. Figurka je vysoká cca 30 cm, vzhledem perfektně odpovídá představitelce role Angelině Jolie.

Části kostýmu jsou z textilu, vlasy jsou modelované. Součástí jsou Theniny ikonické průhledné zbraně, štít, podstavec a výměnné dlaně. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Akční figurky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.6 kg
? Předpokládaný termín dodání: 3.čtvrtletí 2023
? Měřítko: 1/6
Materiál: Plast, textil
Výška: 30 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

hot_toys-logo

Společnost Hot Toys je studiem produkujícím sběratelské akční figurky v tzv. high end provedení. Založena byla v roce 2000 a dnes patří k lídrům produkce licencovaných akčních figurek v měřítku 1/6.

Zpočátku vyráběly figurky vojáků amerických jednotek. Postupem času začali produkovat akční figurky filmových postav, proslavili je především figurky Predatorů. Postupem času začala společnost Hot Toys spolupracovat s americkým studiem Sideshow.

Poslední dekádu se Hot Toys specializují na licenci Marvelu Avengers a Disney Star Wars. Kromě figurek měřítka 1/6 Hot Toys produkuje také figurky v měřítku 1/4, diecast figurky s kovovými částmi a modely vozů (např. Batmobil, DeLorean).