Splátkový program

Pravidla splátkového prodeje.

Splátkový prodej figurek a sošek - FixPAY
V e-shopu Svět Komiksu můžete objednat figurky a sošky v hodnotě vyšší než 3.000,- Kč s možností splátkového prodeje.

Jak to funguje?

  1. v košíku při samotné objednávce zvolíte možnost Platba na splátky FixPAY. My se vám poté ozveme s nabídkou a dohodneme postup a výši splátek.

  2. splátky je možno rozložit obvykle do 4 splátek, poslední splátka však musí být uhrazena max. měsíc po naskladnění zboží k nám na sklad.

  3. jednotlivé částky splátek se mohou lišit na základě Vašich finančních možností.

  4. první splátka je považována za depozit a musí být minimální výše 20% celkové částky za zboží (depozit se samozřejmě odečte od ceny zboží - při řádném splácení - nejde o poplatek).

  5. při úhradě poslední splátky a za předpokladu, že je zboží fyzicky na skladě je objednávka ihned expedována zvoleným způsobem.

  6. V případě, že z jakéhokoliv důvodu nebudete moci v průběhu splátek dále hradit objednané zboží, je možno splátky ukončit a e-shop Svět Komiksu provozovaný spol. Etappa, s.r.o. vám vrátí uhrazené splátky s vyjímkou 20% depozitu, který byl uhrazen v první splátce - bude použit na úhradu a kompenzaci za objednané zboží a administrativu spojenou se správou. Pokud dojde ke zrušení výroby, nebo z jiného důvodu není možné zboží dodat, je vrácen i depozit v plné výši.

Způsob splátkového prodeje vychází ze zavedeného způsobu, který provozuje studio Sideshow Collectibles ve svém obchodě a umožňuje tak provést předobjednávku a zajistit si tak možnost, že váš hrdina, nebo sběratelský artefakt bude ve chvíli uvedení na trh již uhrazen a v okamžik dodání vás nebude tolik tížit nákladnost nákupu v plné výši zvoleného zboží.

Důležité upozornění: termíny dodání uváděné u předobjednávek nejsou fixní a mohou se měnit podle možností výrobců a distribuce a to v řádech týdnů, ale i měsíců. Zdržení v dodání není ukončení výroby, nebo nemožnost dodání zboží a dokud není potvrzena nemožnost dodání zboží nelze nárokovat rezervační depozit!

Splátkový program FixPAY Světa Komiksu je zcela zdarma, bez příplatků a úroků!

Hodnotit zboží

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Napiš hodnocení
opiště kód
antispam
     Více informací

Ke zlepšení služeb,personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.Informace,jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním stránek s tímto souhlasíte.   Další informace