Iron Man 2 - Whiplash (Ivan Antonovich Vanko)

Recenze figurky Whiplash od Hot Toys z blogu Lee´s Collection

1/6 Hot Toys - Iron Man 2 - Whiplash (Ivan Antonovich Vanko)

“If you could make God bleed, people would cease to believe in Him. There will be blood in the water, the sharks will come. All I have to do is sit back and watch as the world consumes you.”
Artbox – hezký a jednoduchý design na tvrdším kartonu.
Base – hranatá větší base se strukturou silnice, 2 pruhy a zapečeným botelem na silnici (zřejmě kousky formule). Pokud se nepletu tak stejná base byla ke starším kouskům terminátora a ty rohy co jsou teď ucpané, tak byly původně podsvícené.
Headsculpt – za mne perfektně zpracovaný a přesná podoba s Mickeym Rourkem. Trošičku vyhlazenější a lehce mladší než byl ve filmu, ale podoba dobrá. Vlasy měl více rozevláté, ale takhle jsou mnohem lepší, alespoň na figurce to je dobré. Zde nemám co vytknout. Paint perfektní.
Body a suit – tělo je s viditelnými klouby, což u polo odhalené figurky vypadá fakt strašně. Tady by mi ani nevadili nějaké silikonové ruce bez viditelných kloubů, protože pózy jsou děs a v jednoduché póze vypadá stejně nejlépe. Ale paint na těle a všechna tetování jsou perfektní. Whiplash má dost tuhé klouby, takže pózy drží dobře, ale udělat nějaké aniž by se nepolámal ten „armor“ je fakt umění. Armor je taky nádherně a detailně zpracovaný. Podsvícení je super jen u předního reaktoru, jinak snaha o podsvícení zbytku nic moc. Docela mne pobavil extrém mini šroubeček u té velké kratky na baterku. Divím se, že HT se ještě nepokusilo o vývoj nějakého reflexního materiálu, Zrovna u Whiplashe u těch bičů by to krásně vyniklo. Hadrová část není oranžová, ale hnědá (kvůli licenčním právům). Jediná věc co je na figurce extra než bylo ve filmu, tak jsou díry na kolenou s těmi hnusnými chrániči nebo co to je… Boty hezky vysculptěné.
Příslušenství – toho moc není, figurka chudá. Dvě výměnné pěsti a biče.
Jako celek hodně detailní kousek. Kdo má Iron Mana Mark V, tak určitě doporučuju k němu.
Iron Man 2 - Whiplash (Ivan Antonovich Vanko) - 1220202 -
Iron Man 2 - Whiplash (Ivan Antonovich Vanko) - 1220203 -
Iron Man 2 - Whiplash (Ivan Antonovich Vanko) - 1220204 -
Iron Man 2 - Whiplash (Ivan Antonovich Vanko) - 1220205 -
Iron Man 2 - Whiplash (Ivan Antonovich Vanko) - 1220206 -
Iron Man 2 - Whiplash (Ivan Antonovich Vanko) - 1220207 -
Iron Man 2 - Whiplash (Ivan Antonovich Vanko) - 1220208 -
Iron Man 2 - Whiplash (Ivan Antonovich Vanko) - 1220209 -
Iron Man 2 - Whiplash (Ivan Antonovich Vanko) - 1220210 -
Iron Man 2 - Whiplash (Ivan Antonovich Vanko) - 1220211 -

Hodnotit zboží

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Napiš hodnocení
opiště kód
antispam
     Více informací

Ke zlepšení služeb,personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.Informace,jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním stránek s tímto souhlasíte.   Další informace