Harley Quinn

Nová socha Harley Quinn.

 Harley Quinn Premium Format™ Figure

Studio Sideshow představuje novinku ve své high-endové řadě Premium Format figures. Jde o Harley Quinn z filmu Suicide Squad.

Gothamská kráska, šílená fanynka Jokera a jeho bývalá psychiatrička Harley Quinn vstoupila do filmového světa ve velkém stylu a bezesporu na sebe strhla největší pozornost z celého Sebevražedného oddílu. 

Figurky, sochy a merchandising s její postavou zaplavily obchody a poličky a vitríny sběratelů a fanoušků. Kvalita provedení byla různorodá. Zatím asi nejlepší provedení nabízí Hot Toys se svou první verzí 1/6 Movie Masterpiece. Příznivcům větších měřítek vychází vstříc Prime 1 Studios s 1/3, v prototypu však s kupodivu pokulhávající podobou v obličeji. 

Sideshow Collectibles si dal na čas, ale výsledek zatím vypadá rozhodně zajímavě. Harley je provedení Premium Format, měřítko je tedy 1/4. Výška celé sochy vč. podstavce je 48,26 cm. 

Harley je zachycena v mírně zamyšlené pozici s prosvítajícím náznakem úsměvu, opírá se o svou basebalku s nápisem Good Night a v levé ruce drží svou speciální pistoli.

Oříškem rozhodně jsou Harleyiny boty. Černobílé, poměrně členité a rozhodně dost bizarní kozačky vyžadují přesnost v malování. Šortky a bunda z kombinace modré a červené jsou textilní, na zádech bundy je nápis Property of Joker ve zlaté barvě. Metalácký pásek se zlatými cvoky má vpředu kosočtvercovou sponu. Kolem krku má Harley zapnutý "obojek" s písmeny tvořícími PUDDIN´, dnes již legendární natržené triko s nápisem Daddy´s Lil Monster. Harley má na jedné ruce bezprstou rukavici, na druhé prsten. Obě předloktí bude zdobit výrazný náramek s ostny. Hmotnost sochy je udávávána 4,08 kg. Materiál torza bude vyrobeno z polystoneového materiálu.

Tvůrcům se skvěle podařilo vystihnout Harlein obličej s rysy představitelky role Margot Robbie, rudá rtěnka, světlý make-up a dívčí culíky z barevných vlasů přesně odpovídají filmové předloze.

Podstavec je relativně jednoduchý, nestrhává na sebe pozornost a nechává vyniknout postavu Harley Quinn. 

Edice této sochy jsou dvě: standardní je určena pro celosvětovou distribuci, exkluzivní doplněnou o výměnnou palici si bude tradičně prodávat studio Sideshow samo. 

Produkční tým sochy Harley Quinn Premium Format.

  • Will Harbottle (Design & socha)
  • Zac Roane (Design)
  • Jean-Paul Mavinga (Design)
  • Adam Smith (Modelace)
  • Chie Izuma (Malování)
  • Esther Skandunas (Kostým)
  • The Sideshow Design and Development Team

Sochu Harley Quinn nabízí e-shop Svět komiksu za cenu 14 450,- Kč vč. dopravy po ČR nebo SR.

Harley Quinn  - 1172376 -

Hodnotit zboží

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Napiš hodnocení
opiště kód
antispam
     Více informací

Ke zlepšení služeb,personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.Informace,jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním stránek s tímto souhlasíte.   Další informace