Call of Duty Black Ops 4

Série Call of Duty představuje nový díl řady Black Ops s pořadovým číslem 4. Kromě skvělého multiplayeru, který už nepočítá se single play zážitkem je tu doposud největší zombie mód hned se třemi různými dobrodružstvími. Navíc doplněými o easter eggy.

Jak bylo zmíněno, Black Ops 4 už nepočítají se single playerem a tuto hru si zahrajete už pouze po síti. Navíc dopřává hráčům tolik oblíbený Battle Royale kde si můžete vybrat jednu z postav historie série Call of Duty. Mapy zahrnují pozemní, námořní i vzdušné bitvy. Některé mapy jsou sice recyklátem z minulých sérií, pořád je tu výrazně více novinek a kvalitně zpracovaného obsahu, který stojí za to, aby byl hrán.

Spolu s hrou přichází na trh i bohatý merch a akční figurky. Ty zastupují předevšém ty od McFarlane Toys: pět výrazných postav se dočkalo figurek v měřítku 1/10 se slušnou výbavou. 

Simon "Ghost" Riley má hned dvě verze - klasickou čenou a exclusive s převládající šedou barvou. Nechybí útoční puška a stojan

Donnie "Ruin" Walsh se svým typickým čírem oblečený do heavy armour a beranidlem, odstřelovač a expert na výbušniny John "Soap" McTavish nemůže chybět - vždyť jde o jednu z nejoblíbenějších postav série. Výše uvedené doplňuje jediná žena figurkové série Zhen-Zhen se svou taktickou výzbrojí a zbraněmi.

Merch Call of Duty zastupují především hrnky a cestovní lahve. Všechny jsou plně licencované a tudíž kvalitou na slušné výši!

Akční figurky Call of Duty najdeš: zde

Call of Duty figurky vojáků

Call of Duty Black Ops 4 - 1185042 -
Call of Duty Black Ops 4 - 1185043 -
Call of Duty Black Ops 4 - 1185044 -

Ke zlepšení služeb,personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.Informace,jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním stránek s tímto souhlasíte.   Další informace