Bonusy za hodnocení

Zveřejnětě své sbírky, hodnoťte produkty a posílejte fotky svých oblíbených figurek, soch a merch a získejte tak další bonusové body ke svému účtu. Bonusové body můžete použít pro slevu na další své objednávky v e-shopu Svět Komiksu. 

1 bonusový bod = 1 Kč

Mimo bonusové body získané při nákupu můžete ke svému účtu získat i další body a zároveň inspirovat další sběratele, nebo zhodnotit zboží z nabídky e-shopu Svět Komiksu.

Napište recenzi na zboží,které jste si pořídili a které najdete na e-shopu Svět Komiksu a získejte 10 bonusových bodů. 

Recenze musí být o několika větách a musí obsahovat faktické informace. Nepostačuje jen negativní, nebo pozitivní zhodnocení ("Super věc", "Hnus" apod.) - takové "recenze smažeme a rozhodně neohodnotíme bonusovými body.

Recenzi lze napsat u každého zboží v záložce Hodnocení. Hodnocené zboží musí být zakoupeno v e-shopu Svět Komiksu. 

 

Zašlete nám fotku zboží, které jste u nás zakoupili  a získejte 25 bonusových bodů.

Pošlete nám pěkně vyfocený obrázek zboží, které jse u nás objednali se souhlasem ke zveřejnění na kartě zboží a v galerii (nebudeme ji umisťovat na facebooku ani na instagramu) a v případě, že bude zveřejněna dostanete 25 bonusových bodů.

Fotky mohou být z mobilu i upravené ze zrcadlovek a musí být ostré! Fotky musí být vyfocené vámi, nikoli stažené, nebo neoriginální.

 

Zašlete nám fotky své sbírky a získejte až 50 bonusových bodů.

Pošlete nám několik fotek svých sbírek všech žánrů (sochy, figurky, POP! atd.), které uveřeníme v sekci Fotogalerie sbírek a získejte bonus:

  • do 10 fotek | 20 bodů
  • nad 10 fotek | 50 bodů

Fotky mohou být z mobilu i upravené ze zrcadlovek a musí být ostré! Fotky musí být vyfocené vámi, nikoli stažené, nebo neoriginální.

Bonusové body budou připisovány výhradně k registrovaným účtům. Pokud jste se u nás ještě neregistrovali - můžet tak učinit zde.

Všchny své fotky zasílejte na e-mail: shop@svetkomiksu.cz

Vyhrazujeme si právo odepřít připočítání bonusových bodů k účtu, pokud dojde k porurušní výše uvedených, nebo obecných pravidel. 

Hodnotit zboží

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Napiš hodnocení
opiště kód
antispam
     Více informací

Ke zlepšení služeb,personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.Informace,jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním stránek s tímto souhlasíte.   Další informace