Black Widow Movie Masterpiece: Black Widow

Kód: HOT908908
Členové klubu mají slevu
Značka: Hot Toys
7 640 Kč
Předprodej
Možnosti doručení

Akční figurka Black Widow ze stejnojmenného filmu od Hot Toys v měřítku 1/6.

Detailní informace

Detailní popis produktu

hot_toys-logo

Akční figurka Black Widow z nového filmu studia Marvel představuje Natašu Romanoff v měřítku 1/6. Figurka je vysoká cca 28 cm, je vybavena kloubovým mechanismem a lze ji polohovat do různých pozic. Hlava je nově modelována podle herečky Scarlett Johansson s modelovanými vlasy. 

Kostým figurky je textilní s koženým vzhledem. Součástí figurky jsou sofistikované Natašiny zbraně, pistole, výměnné dlaně a podstavec.

Doplňkové parametry

Kategorie: Novinky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.5 kg
? Předpokládaný termín dodání: 02/2023
? Měřítko: 1/6
Výška: 28 cm
Materiál: Plast, textil

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

hot_toys-logo

Společnost Hot Toys je studiem produkujícím sběratelské akční figurky v tzv. high end provedení. Založena byla v roce 2000 a dnes patří k lídrům produkce licencovaných akčních figurek v měřítku 1/6.

Zpočátku vyráběly figurky vojáků amerických jednotek. Postupem času začali produkovat akční figurky filmových postav, proslavili je především figurky Predatorů. Postupem času začala společnost Hot Toys spolupracovat s americkým studiem Sideshow.

Poslední dekádu se Hot Toys specializují na licenci Marvelu Avengers a Disney Star Wars. Kromě figurek měřítka 1/6 Hot Toys produkuje také figurky v měřítku 1/4, diecast figurky s kovovými částmi a modely vozů (např. Batmobil, DeLorean).