Back To The Future 3 Movie Masterpiece: Marty McFly

Kód: HOT909369
Členové klubu mají slevu
Značka: Hot Toys
8 322 Kč
Předobjednávky ukončeny
Možnosti doručení

Akční sběratelská figurka postavy Martyho McFly z filmu Návrat do budoucnosti od Hot Toys. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hot Toys logo

Precizně zpracovanou akční figurku Martyho McFlye v měřítku 1/6 připravilo studio Hot Toys na rok 2023. Předobjednávky přijíme již nyní.

Figurka je v měřítku 1/6, je zpracována z plastového materiálu a hlava je mimořádně detailně modelována a dokončována podle Micheala J. Foxe v roli Martyho McFlye z filmu Back to the Future 3.

Kostým je textilní, tělo kloubové a nastavitelné do různých pozic. Součástí figurky jsou výměnné dlaně, zbraně, komunikátor, hoverboard a další příslušenství. 

Upozornění: figurka Dr. Browna se prodává samostatně a není součástí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Návrat do budoucnosti
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.5 kg
? Předpokládaný termín dodání: 3.čtvrtletí 2023
? Měřítko: 1/6
Výška: 28 cm
Materiál: Plast, textil

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

hot_toys-logo

Společnost Hot Toys je studiem produkujícím sběratelské akční figurky v tzv. high end provedení. Založena byla v roce 2000 a dnes patří k lídrům produkce licencovaných akčních figurek v měřítku 1/6.

Zpočátku vyráběly figurky vojáků amerických jednotek. Postupem času začali produkovat akční figurky filmových postav, proslavili je především figurky Predatorů. Postupem času začala společnost Hot Toys spolupracovat s americkým studiem Sideshow.

Poslední dekádu se Hot Toys specializují na licenci Marvelu Avengers a Disney Star Wars. Kromě figurek měřítka 1/6 Hot Toys produkuje také figurky v měřítku 1/4, diecast figurky s kovovými částmi a modely vozů (např. Batmobil, DeLorean).